Nils Olsen Berg
1864 -1. Nils Olsen Berg ble født 22 Mai 1864, Berg, Svarstad, Lardal; ble døpt 05 Jul 1864, Svarstad kirke, Lardal. Nils — Ina Petrea Kiste. (datter av Ambrosius Olsen Kiste og Anne Pernille Jensdatter) [Gruppeskjema]
Barn:
- 2. Olaf Berg ble født 1898; og døde 1970.
- 3. Paula Antonette Berg ble født 1901; og døde 1965.
- 4. Aksel Berg
- 5. Ragna Berg
Generasjon: 2
2. Olaf Berg (1.Nils1) ble født 1898; og døde 1970. Olaf — Johanne M. Kristiansen. (datter av Kristian Korsebrekke og Josefine Carlsen) [Gruppeskjema]
Barn:
- 6. Jon Berg
- 7. Nanna Berg
- 8. Tore Berg
3. Paula Antonette Berg (1.Nils1) ble født 1901; og døde 1965. Paula — Kolbjørn Wang. [Gruppeskjema]
Barn:
- 9. Bjørn Wang
- 10. Inger Wang
4. Aksel Berg (1.Nils1) Aksel — Gudrun Hovland. [Gruppeskjema]
Barn:
5. Ragna Berg (1.Nils1) Ragna — Mauritz Jacobsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 13. Finn Jacobsen
Generasjon: 3
6. Jon Berg (2.Olaf2, 1.Nils1) Jon — Marie Louise Svendsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 14. Sven-Olav Berg
7. Nanna Berg (2.Olaf2, 1.Nils1) Nanna — Torstein Fanneløp. [Gruppeskjema]
Barn:
8. Tore Berg (2.Olaf2, 1.Nils1) Tore — Sidsel Margrethe Verling. [Gruppeskjema]
Barn:
- 17. Torgunn Berg
- 18. Bjørnar Berg
9. Bjørn Wang (3.Paula2, 1.Nils1) Bjørn — Berit Kristiansen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 19. Heine Wang
- 20. Pål Wang
10. Inger Wang (3.Paula2, 1.Nils1) Inger — Tor Frøysaker. [Gruppeskjema]
Barn:
- 21. Tine Frøysaker
- 22. Thor 'Lille-Thor' Frøysaker
- 23. Runa Frøysaker
11. Anne Berg (4.Aksel2, 1.Nils1) Anne — Arild Dahl. [Gruppeskjema]
Barn:
- 24. Marianne Dahl
- 25. Mette Dahl
12. Nils Berg (4.Aksel2, 1.Nils1) Nils — Berit Andersen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 26. Ina Berg
- 27. Marthe Berg
13. Finn Jacobsen (5.Ragna2, 1.Nils1) Finn — Grethe Dahl. [Gruppeskjema]
Barn:
- 28. Conrad Jacobsen
- 29. Cathrine Jacobsen
- 30. Charlotte Jacobsen
Generasjon: 4
14. Sven-Olav Berg (6.Jon3, 2.Olaf2, 1.Nils1) 15. Tord-Olav Fanneløp (7.Nanna3, 2.Olaf2, 1.Nils1) 16. Inger Johanne Fanneløp (7.Nanna3, 2.Olaf2, 1.Nils1) 17. Torgunn Berg (8.Tore3, 2.Olaf2, 1.Nils1) 18. Bjørnar Berg (8.Tore3, 2.Olaf2, 1.Nils1) 19. Heine Wang (9.Bjørn3, 3.Paula2, 1.Nils1) 20. Pål Wang (9.Bjørn3, 3.Paula2, 1.Nils1) 21. Tine Frøysaker (10.Inger3, 3.Paula2, 1.Nils1) Tine — . Ukjent [Gruppeskjema]
Barn:
- 31. Tito
22. Thor 'Lille-Thor' Frøysaker (10.Inger3, 3.Paula2, 1.Nils1) Thor — Pernille Hegar. [Gruppeskjema]
Barn:
- 32. Tea Frøysaker
23. Runa Frøysaker (10.Inger3, 3.Paula2, 1.Nils1) Runa — Per Kloster. [Gruppeskjema]
Barn:
- 33. Kim Kloster
Runa — Peter Thorkildsen. [Gruppeskjema]
Barn:
24. Marianne Dahl (11.Anne3, 4.Aksel2, 1.Nils1) 25. Mette Dahl (11.Anne3, 4.Aksel2, 1.Nils1) 26. Ina Berg (12.Nils3, 4.Aksel2, 1.Nils1) 27. Marthe Berg (12.Nils3, 4.Aksel2, 1.Nils1) 28. Conrad Jacobsen (13.Finn3, 5.Ragna2, 1.Nils1) 29. Cathrine Jacobsen (13.Finn3, 5.Ragna2, 1.Nils1) 30. Charlotte Jacobsen (13.Finn3, 5.Ragna2, 1.Nils1)