Bernt Kristian Christensen
1868 - 19101. Bernt Kristian Christensen ble født 03 Jul 1868, Brunlanes; og døde 19 Jan 1910. Bernt giftet seg med Hansine Marie Hansdatter 18 Apr 1890. Hansine ble født 1866, Kjær, bnr. 1, Brunlanes; og døde 1954. [Gruppeskjema]
Barn:
- 2. Martha Berntsen Kjær ble født 07 Jul 1890; og døde 11 Des 1965.
- 3. Petter Berntsen Kjær ble født 03 Jan 1892; og døde 1954.
- 4. Hans Kristian Berntsen Kjær ble født 22 Feb 1894; og døde 25 Feb 1988.
- 5. Marie Christensen Kjær ble født 23 Jan 1896; og døde 16 Mai 1983.
- 6. Helga Kristine Kjær ble født 19 Des 1898; og døde 18 Aug 1983.
Generasjon: 2
2. Martha Berntsen Kjær (1.Bernt1) ble født 07 Jul 1890; og døde 11 Des 1965. Martha giftet seg med Aksel Ludvig Larsen Gusland 1911. Aksel ble født 31 Jul 1889; og døde 14 Jul 1966. [Gruppeskjema]
Barn:
- 7. Sofie Theoline Larsen Gusland
- 8. Birgit Haralda Larsen Gusland ble født 16 Aug 1918; og døde 1981.
- 9. Asborg Lovise Larsen Gusland
- 10. Lars Larsen Gusland ble født 10 Mai 1924; og døde 18 Aug 1985.
- 11. Magnhild Lillian Larsen Gusland
- 12. Ragnhild Hennie Larsen Gusland
3. Petter Berntsen Kjær (1.Bernt1) ble født 03 Jan 1892; og døde 1954. Petter giftet seg med Amanda Kathinka Eikvall 1915. Amanda ble født 03 Mar 1895, Brunlanes; og døde 10 Mar 1980. [Gruppeskjema]
Barn:
- 13. Anna Kjær
- 14. Harda Marie Kjær
- 15. Berna Kjær ble født 26 Mai 1920; og døde 1990.
- 16. Karen Kjær
- 17. Bernt Kjær
- 18. Karl-Johan Kjær
- 19. Aslaug Kjær
- 20. Gerd Kjær
4. Hans Kristian Berntsen Kjær (1.Bernt1) ble født 22 Feb 1894; og døde 25 Feb 1988. Hans giftet seg med Inga Marie Jacobsen Solum 25 Apr 1915. Inga ble født 19 Jul 1896, Solum, Brunlanes; og døde 05 Mar 1961. [Gruppeskjema]
Barn:
- 21. Bjarne Johannes Berntsen Solum
- 22. Jacob Berntsen ble født 11 Jul 1916; og døde 1977.
- 23. Hans Ingolf Berntsen Mangelrød
- 24. Harald Berntsen Mangelrød ble født 15 Aug 1920; og døde 21 Apr 1984.
- 25. Borgny Johanne Mangelrød
- 26. Bernt Mangelrød
- 27. Leif Kristian Mangelrød
- 28. Helge Mangelrød
- 29. Alf Mangelrød
- 30. Fritz Mangelrød
5. Marie Christensen Kjær (1.Bernt1) ble født 23 Jan 1896; og døde 16 Mai 1983. Marie giftet seg med Sigurd Samuelsen 08 Mai 1918. Sigurd ble født 10 Okt 1894, Krokmoa, Sandar; og døde 24 Des 1958. [Gruppeskjema]
Barn:
- 31. Bernt Johan Samuelsen
- 32. Marie Samuelsen
- 33. Sigurd Samuelsen ble født 06 Okt 1921; og døde 20 Okt 1941, Torpedering av norsk fartøy.
- 34. Ove Samuelsen
- 35. Henny Samuelsen
- 36. Einar Samuelsen
6. Helga Kristine Kjær (1.Bernt1) ble født 19 Des 1898; og døde 18 Aug 1983. Helga giftet seg med Paul Halvdan Lindhjem 03 Jun 1922. Paul ble født 28 Mar 1894; og døde 07 Jun 1972. [Gruppeskjema]
Barn:
- 37. Hilde Marie Lindhjem ble født 13 Okt 1922; og døde 08 Jan 1989.
- 38. Bjørg Aslaug Lindhjem
Generasjon: 3
7. Sofie Theoline Larsen Gusland (2.Martha2, 1.Bernt1) Sofie — Arne Løvald. [Gruppeskjema]
Barn:
- 39. Johan Ludvig Løvald
- 40. Marit Agnete Løvald
- 41. Svein Arne Løvald
8. Birgit Haralda Larsen Gusland (2.Martha2, 1.Bernt1) ble født 16 Aug 1918; og døde 1981. Birgit — Johannes Norenes. [Gruppeskjema]
Barn:
- 42. Bernt Norenes
- 43. Liv Marit Norenes
- 44. Jan Birger Norenes
9. Asborg Lovise Larsen Gusland (2.Martha2, 1.Bernt1) Asborg — Thor Thorsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 45. Terje Thorsen
10. Lars Larsen Gusland (2.Martha2, 1.Bernt1) ble født 10 Mai 1924; og døde 18 Aug 1985. Lars — Ingeborg Bjørnsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 46. Leif-Inge Gusland
- 47. Mary-Ann Larsen
- 48. Laila Irene Larsen
11. Magnhild Lillian Larsen Gusland (2.Martha2, 1.Bernt1) Magnhild — Per Heireng. [Gruppeskjema]
Barn:
- 49. Bjørn Heireng
Magnhild — Einar Wie-Johansen. Einar ble født Bergen; og døde 1954. [Gruppeskjema]
12. Ragnhild Hennie Larsen Gusland (2.Martha2, 1.Bernt1) Ragnhild — Thor Petter Borvik. [Gruppeskjema]
Barn:
- 50. Torunn Borvik
- 51. Ivar Borvik
13. Anna Kjær (3.Petter2, 1.Bernt1) Anna — Peder Amundrød. [Gruppeskjema]
Barn:
- 52. Per Kristian Amundrød
- 53. Lise Amundrød
- 54. Kari Amundrød
- 55. Wenche Amundrød
14. Harda Marie Kjær (3.Petter2, 1.Bernt1) Harda — Ole Narvesen Haugene. [Gruppeskjema]
Barn:
15. Berna Kjær (3.Petter2, 1.Bernt1) ble født 26 Mai 1920; og døde 1990. Berna — Per Martin Røsjorde. [Gruppeskjema]
Barn:
- 60. Anne Marie Røsjorde
- 61. Terje Røsjorde
- 62. Jan Røsjorde
16. Karen Kjær (3.Petter2, 1.Bernt1) Karen — Petter Haugene. Petter ble født 25 Jan 1913; og døde 1980. [Gruppeskjema]
Barn:
- 63. Bodil Haugene
- 64. Liv Randi Haugene
- 65. Marit Haugene
- 66. Johan Kristian Haugene
17. Bernt Kjær (3.Petter2, 1.Bernt1) Bernt — Eva Tvetene. [Gruppeskjema]
Barn:
- 67. Bente Kjær
- 68. Bernt Petter Kjær
18. Karl-Johan Kjær (3.Petter2, 1.Bernt1) Karl-Johan — Bjørg Meyer. [Gruppeskjema]
Barn:
- 69. Petter Kjær
- 70. Mette Kjær
- 71. Janne Kjær
- 72. Erik Kjær
19. Aslaug Kjær (3.Petter2, 1.Bernt1) Aslaug — Odd Rygh. [Gruppeskjema]
Barn:
- 73. Synnøve Rygh
- 74. Reidun Rygh
- 75. Torun Rygh
20. Gerd Kjær (3.Petter2, 1.Bernt1) Gerd — Kjell Olav Foldvik. [Gruppeskjema]
Barn:
- 76. Solveig Foldvik
- 77. Sven Olav Foldvik
- 78. Torbjørn Foldvik
21. Bjarne Johannes Berntsen Solum (4.Hans2, 1.Bernt1) Bjarne — Oddbjørg Tollefsen. Oddbjørg ble født 30 Mar 1916, Eidanger; og døde 21 Mai 1991. [Gruppeskjema]
Barn:
- 79. Erna Solum
- 80. Aase Solum
- 81. Bernt Jacob Solum
22. Jacob Berntsen (4.Hans2, 1.Bernt1) ble født 11 Jul 1916; og døde 1977. 23. Hans Ingolf Berntsen Mangelrød (4.Hans2, 1.Bernt1) Hans — Judith Marie Johansen Berget. [Gruppeskjema]
Barn:
- 82. Kjell Mangelrød
- 83. Kai Mangelrød
- 84. Jorunn Mangelrød
- 85. Hans Mangelrød
24. Harald Berntsen Mangelrød (4.Hans2, 1.Bernt1) ble født 15 Aug 1920; og døde 21 Apr 1984. Harald — Anne Marie Svartangen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 86. Frank Mangelrød
- 87. Liv Mangelrød
- 88. Evy Mangelrød
- 89. Dag Mangelrød
- 90. Svend-Arild Mangelrød
25. Borgny Johanne Mangelrød (4.Hans2, 1.Bernt1) Borgny — Sigurd Vestly. Sigurd ble født 18 Jul 1916, Sandar; og døde 25 Aug 1982. [Gruppeskjema]
Barn:
- 91. Bjørn Steinar Vestly
- 92. Thor Arne Vestly
- 93. Øystein Vestly
- 94. Helge Vestly
- 95. Sigurd Vestly
- 96. Erling Vestly
- 97. Håkon Vestly
- 98. Ingar Vestly
26. Bernt Mangelrød (4.Hans2, 1.Bernt1) Bernt — Solveig Laurentze Fevang. [Gruppeskjema]
Barn:
27. Leif Kristian Mangelrød (4.Hans2, 1.Bernt1) Leif — Inger Johanne Jensen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 101. Christian Mangelrød
28. Helge Mangelrød (4.Hans2, 1.Bernt1) Helge — Karoline Bjørk. [Gruppeskjema]
Barn:
- 102. Anne Britt Mangelrød
- 103. Tone Mangelrød
- 104. Reidar Mangelrød
29. Alf Mangelrød (4.Hans2, 1.Bernt1) Alf — Borghild Johanne Hillestad. [Gruppeskjema]
Barn:
- 105. Thor Mangelrød
- 106. Rolf Mangelrød
30. Fritz Mangelrød (4.Hans2, 1.Bernt1) Fritz — Gerd Synnøve Nilsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 107. Jan Aage Mangelrød
- 108. Torill Mangelrød
- 109. Wenche Mangelrød
- 110. Gerd Mangelrød
31. Bernt Johan Samuelsen (5.Marie2, 1.Bernt1) Bernt — Mary Christoffersen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 111. Bente Samuelsen
- 112. Grethe Samuelsen
32. Marie Samuelsen (5.Marie2, 1.Bernt1) Marie — Olav Tveitereid. [Gruppeskjema]
Barn:
- 113. Sigurd Tveitereid
- 114. Kirsti Tveitereid
- 115. Merete Tveitereid
33. Sigurd Samuelsen (5.Marie2, 1.Bernt1) ble født 06 Okt 1921; og døde 20 Okt 1941, Torpedering av norsk fartøy. 34. Ove Samuelsen (5.Marie2, 1.Bernt1) Ove — Grete Kristensen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 116. Terje Samuelsen
- 117. Sven Ove Samuelsen
- 118. Hilde Samuelsen
35. Henny Samuelsen (5.Marie2, 1.Bernt1) Henny — Bernt Henriksen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 119. Kari-Gro Henriksen
36. Einar Samuelsen (5.Marie2, 1.Bernt1) Einar — Grethe Main Nilsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 120. Rune Samuelsen
- 121. Trond Samuelsen
- 122. Carine Samuelsen
37. Hilde Marie Lindhjem (6.Helga2, 1.Bernt1) ble født 13 Okt 1922; og døde 08 Jan 1989. 38. Bjørg Aslaug Lindhjem (6.Helga2, 1.Bernt1) Bjørg — William Jacobsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 123. Anne Mette Jacobsen
- 124. Tor William Jacobsen
Generasjon: 4
39. Johan Ludvig Løvald (7.Sofie3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Johan — Jennifer Ehly. [Gruppeskjema]
Barn:
- 125. Monica-Mei Løvald
- 126. Lars-Johan Løvald
40. Marit Agnete Løvald (7.Sofie3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Marit — Harald Strømnæs. [Gruppeskjema]
Barn:
- 127. Espen Strømnæs
- 128. Merete Strømnæs
- 129. Hilde Strømnæs
41. Svein Arne Løvald (7.Sofie3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Svein — Berit Gjertsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 130. Thomas Løvald
- 131. Gry Løvald
42. Bernt Norenes (8.Birgit3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Bernt — Jofrid. Jofrid ble født Rennesøy. [Gruppeskjema]
Barn:
- 132. Jone Norenes
- 133. Kristian Norenes
- 134. Marie Norenes
43. Liv Marit Norenes (8.Birgit3, 2.Martha2, 1.Bernt1) 44. Jan Birger Norenes (8.Birgit3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Jan — Reidun. Reidun ble født Haugesund. [Gruppeskjema]
Barn:
- 135. Ståle Norenes
- 136. Lisbeth Norenes
45. Terje Thorsen (9.Asborg3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Terje — Lilleba Knutsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 137. Anders Thorsen
- 138. Espen Thorsen
- 139. Lars Thorsen
46. Leif-Inge Gusland (10.Lars3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Leif-Inge — Anne Friberg. [Gruppeskjema]
Barn:
- 140. Siri Gusland
- 141. Birgitte Gusland
47. Mary-Ann Larsen (10.Lars3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Mary-Ann — Gunnar Sandene. [Gruppeskjema]
Barn:
- 142. Elisabeth Sandene
- 143. Vidar Sandene
48. Laila Irene Larsen (10.Lars3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Laila — Magne Skarsholt. [Gruppeskjema]
49. Bjørn Heireng (11.Magnhild3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Bjørn — Mona. Mona ble født Råde. [Gruppeskjema]
Barn:
- 144. Malin Heireng
50. Torunn Borvik (12.Ragnhild3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Torunn — Bjørn Knutsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 145. Ida Knutsen
- 146. Are Knutsen
- 147. Jonas Knutsen
51. Ivar Borvik (12.Ragnhild3, 2.Martha2, 1.Bernt1) Ivar — Marit. Marit ble født Bø i Vesterålen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 148. Anette Borvik
- 149. Jørgen Borvik
52. Per Kristian Amundrød (13.Anna3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Per — Anne Grethe Melau. [Gruppeskjema]
Barn:
- 150. Lasse Amundrød
- 151. Torunn Amundrød
- 152. Jan Peder Amundrød
53. Lise Amundrød (13.Anna3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Lise — Kjell Haugland. [Gruppeskjema]
Barn:
- 153. Kari Haugland
- 154. John Haugland
54. Kari Amundrød (13.Anna3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Kari — Thorleif André Jensen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 155. André Jensen
- 156. Vegar Jensen
- 157. Elisabeth Jensen
55. Wenche Amundrød (13.Anna3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 56. Narve Narvesen Haugene (14.Harda3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Narve — Margareth Jensen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 158. Therese Haugene
- 159. Camilla Haugene
- 160. Madeleine Haugene
57. Odd Narvesen Haugene (14.Harda3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Odd — Kristin Vestby. [Gruppeskjema]
Barn:
- 161. Benedikte Haugene
58. Harald Narvesen Haugene (14.Harda3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 59. Anne Lise Narvesen Haugene (14.Harda3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Anne — Jan Bergan. Jan ble født Bergan, Nedre, Hedrum. [Gruppeskjema]
60. Anne Marie Røsjorde (15.Berna3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Anne — Nils Bondevik Haga. [Gruppeskjema]
Barn:
- 162. Kari Bondevik Haga
- 163. Øivind Bondevik Haga
61. Terje Røsjorde (15.Berna3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Terje — Sissel Moum. [Gruppeskjema]
Barn:
- 164. Audun Røsjorde
62. Jan Røsjorde (15.Berna3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 63. Bodil Haugene (16.Karen3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Bodil — Lars Jørgen Mørland. [Gruppeskjema]
Barn:
- 165. Nils Petter Mørland ble født 15 Sep 1975; og døde 1980.
64. Liv Randi Haugene (16.Karen3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Liv — Hans Fredrik Hobæk Johnsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 166. Vegard Hobæk Johnsen
- 167. Petter Hobæk Johnsen
65. Marit Haugene (16.Karen3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Marit — Kjetil Tanum. [Gruppeskjema]
Barn:
- 168. Kristine Tanum
- 169. Fredrik Tanum
- 170. Marie Tanum
66. Johan Kristian Haugene (16.Karen3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Johan — Reidun Lund. [Gruppeskjema]
Barn:
- 171. Kristian Haugene
- 172. Ole Haugene
- 173. Peter Haugene
67. Bente Kjær (17.Bernt3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Bente — Helge Løvereide. [Gruppeskjema]
68. Bernt Petter Kjær (17.Bernt3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Bernt — Helene Magnussen. [Gruppeskjema]
69. Petter Kjær (18.Karl-Johan3, 3.Petter2, 1.Bernt1) Petter — Nina Rath Dysjeland. [Gruppeskjema]
Barn:
- 174. Hans Petter Kjær
70. Mette Kjær (18.Karl-Johan3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 71. Janne Kjær (18.Karl-Johan3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 72. Erik Kjær (18.Karl-Johan3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 73. Synnøve Rygh (19.Aslaug3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 74. Reidun Rygh (19.Aslaug3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 75. Torun Rygh (19.Aslaug3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 76. Solveig Foldvik (20.Gerd3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 77. Sven Olav Foldvik (20.Gerd3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 78. Torbjørn Foldvik (20.Gerd3, 3.Petter2, 1.Bernt1) 79. Erna Solum (21.Bjarne3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Erna — Alf Haugene. [Gruppeskjema]
Barn:
- 175. Torbjørn Haugene
- 176. Turid Haugene
80. Aase Solum (21.Bjarne3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Aase — Finn Blom. [Gruppeskjema]
Barn:
- 177. Espen Kristian Blom
- 178. Trude Anette Blom
- 179. Pål Bjarne Blom
81. Bernt Jacob Solum (21.Bjarne3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Bernt — Rita Holthe. [Gruppeskjema]
Barn:
- 180. Gisle Solum
- 181. Mette Solum
82. Kjell Mangelrød (23.Hans3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Kjell — Randi Larsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 182. Siril Mangelrød
- 183. Anette Mangelrød
83. Kai Mangelrød (23.Hans3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Kai — Åse Hansen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 184. Petter Mangelrød
- 185. Lise Mangelrød
- 186. Hanne Mangelrød
84. Jorunn Mangelrød (23.Hans3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Jorunn — Willy Krøgli. [Gruppeskjema]
Barn:
- 187. Inger-Lill Krøgli
- 188. Anne-Kate Krøgli
- 189. Trine Lise Krøgli
85. Hans Mangelrød (23.Hans3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Hans — Karin Leifsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 190. Tom Mangelrød
- 191. Jørn Mangelrød
- 192. Tove Mangelrød
86. Frank Mangelrød (24.Harald3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Frank — Sonja Moholt. [Gruppeskjema]
Barn:
- 193. Lisbeth Mangelrød
- 194. Karin Mangelrød
87. Liv Mangelrød (24.Harald3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Liv — Erling Berg. [Gruppeskjema]
Barn:
- 195. Elin Berg
- 196. Heidi Berg
- 197. Beate Berg
- 198. Ingvild Berg
88. Evy Mangelrød (24.Harald3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Evy — Gunnar Halvorsen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 199. Nina Halvorsen
- 200. Bjørnar Halvorsen
- 201. Monica Halvorsen
89. Dag Mangelrød (24.Harald3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Dag — Else-Brit Brekkeseter. [Gruppeskjema]
Barn:
- 202. Camilla Mangelrød
- 203. Sønn
90. Svend-Arild Mangelrød (24.Harald3, 4.Hans2, 1.Bernt1) 91. Bjørn Steinar Vestly (25.Borgny3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Bjørn — Torunn Møyland. [Gruppeskjema]
Barn:
- 204. Elin Kathrine Vestly
- 205. Ingunn Vestly
92. Thor Arne Vestly (25.Borgny3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Thor — Margot Graneng. [Gruppeskjema]
Barn:
- 206. Morten Vestly
- 207. Datter
93. Øystein Vestly (25.Borgny3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Øystein — May Eva Henriksen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 208. Eivind Vestly
- 209. Frank Erik Vestly
- 210. Monica Vestly
94. Helge Vestly (25.Borgny3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Helge — Marion Bjelke. [Gruppeskjema]
Barn:
- 211. Richard Vestly
- 212. Kenneth Vestly
Helge — Wenche Store. [Gruppeskjema]
95. Sigurd Vestly (25.Borgny3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Sigurd — Reidun Falkgjerdet Andersen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 213. Anette Vestly
- 214. Cecilie Vestly
96. Erling Vestly (25.Borgny3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Erling — Unni Bærøtangen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 215. Charlotte Vestly
97. Håkon Vestly (25.Borgny3, 4.Hans2, 1.Bernt1) 98. Ingar Vestly (25.Borgny3, 4.Hans2, 1.Bernt1) 99. Ragnar Herman Mangelrød (26.Bernt3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Ragnar — Elsa Jørgensen. [Gruppeskjema]
100. Svein Owe Mangelrød (26.Bernt3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Svein — Nina Angel Eriksen. Nina ble født Kongsberg. [Gruppeskjema]
Barn:
- 216. Sønn
101. Christian Mangelrød (27.Leif3, 4.Hans2, 1.Bernt1) 102. Anne Britt Mangelrød (28.Helge3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Anne — Jan Gunnar Johanson. [Gruppeskjema]
Barn:
- 217. Linda Johanson
- 218. Pål Gunnar Johanson
103. Tone Mangelrød (28.Helge3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Tone — Kai Åge Schumacher. [Gruppeskjema]
104. Reidar Mangelrød (28.Helge3, 4.Hans2, 1.Bernt1) 105. Thor Mangelrød (29.Alf3, 4.Hans2, 1.Bernt1) 106. Rolf Mangelrød (29.Alf3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Rolf — Inger Elisabeth Florentz. [Gruppeskjema]
Barn:
- 219. Belinda Mangelrød
107. Jan Aage Mangelrød (30.Fritz3, 4.Hans2, 1.Bernt1) 108. Torill Mangelrød (30.Fritz3, 4.Hans2, 1.Bernt1) Torill — Arnfinn Olsen. Arnfinn ble født Nevlunghavn. [Gruppeskjema]
109. Wenche Mangelrød (30.Fritz3, 4.Hans2, 1.Bernt1) 110. Gerd Mangelrød (30.Fritz3, 4.Hans2, 1.Bernt1) 111. Bente Samuelsen (31.Bernt3, 5.Marie2, 1.Bernt1) Bente — Stellan Arvid Pettersson. [Gruppeskjema]
Barn:
112. Grethe Samuelsen (31.Bernt3, 5.Marie2, 1.Bernt1) Grethe — Christer Folke Olsson. [Gruppeskjema]
Barn:
113. Sigurd Tveitereid (32.Marie3, 5.Marie2, 1.Bernt1) Sigurd — Tove Redse. [Gruppeskjema]
Barn:
- 223. Andreas Tveitereid
- 224. Håkon Tveitereid
114. Kirsti Tveitereid (32.Marie3, 5.Marie2, 1.Bernt1) Kirsti — Håkon Westengen. [Gruppeskjema]
Barn:
- 225. Ola Westengen
115. Merete Tveitereid (32.Marie3, 5.Marie2, 1.Bernt1) 116. Terje Samuelsen (34.Ove3, 5.Marie2, 1.Bernt1) 117. Sven Ove Samuelsen (34.Ove3, 5.Marie2, 1.Bernt1) 118. Hilde Samuelsen (34.Ove3, 5.Marie2, 1.Bernt1) 119. Kari-Gro Henriksen (35.Henny3, 5.Marie2, 1.Bernt1) Kari-Gro — Knut Kopstad. [Gruppeskjema]
Barn:
- 226. Datter
120. Rune Samuelsen (36.Einar3, 5.Marie2, 1.Bernt1) Rune — Eva Karlsen. [Gruppeskjema]
121. Trond Samuelsen (36.Einar3, 5.Marie2, 1.Bernt1) 122. Carine Samuelsen (36.Einar3, 5.Marie2, 1.Bernt1) 123. Anne Mette Jacobsen (38.Bjørg3, 6.Helga2, 1.Bernt1) 124. Tor William Jacobsen (38.Bjørg3, 6.Helga2, 1.Bernt1)